Warsztaty

 
 
 Warsztaty dla dzieci i dorosłych
 
 

Warsztaty manualne integracji pokoleniowej (bezpłatne)
Data: W każdą środę
godz. 15:30-17:00
Miejsce: SOK
 
Warsztaty Kreatywnego Myślenia (bezpłatne)
Data: Codziennie wg harmonogramu
godz. 15:00-16:30
Miejsce: SOK
 
Lekcje gry na fortepianie (płatne)
Data: W każdy wtorek
godz. 15:00-18:00
Miejsce: SOK
 
Zbiórki harcerzy
Data: W każdy czwartek i piątek
godz. 17:30-18:30 i 15:45-17:45
Miejsce: SOK

Zajęcia plastyczne (płatne)
Data: W każdy czwartek
godz. 16:00
Miejsce: SOK
 
Zajęcia teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych (bezpłatne)
Data: W każdą środę
godz. 15:00
Miejsce: SOK

Nauka gry na gitarze (płatne)
Data: Wg harmonogramu
godz. ustalana indywidualnie
Miejsce: SOK
Zapisy: 693-207-729

Aerobic (płatne)
Data: W każdy poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek
godz. 18:00
Miejsce: sala UG

Warsztaty taneczne zespołu „FENIKS” (bezpłatne)

Data: W każdy poniedziałek i w środę
godz. 16:00
Miejsce: sala Radosna w ZS w Miękini
 
SZANOWNE SENIORKI I SENIORZY!!!
 
PRZEDSTAWIAMY SZCZEGÓŁOWE TERMINY I GODZINY  WARSZTATÓW 2014/2015.


 

Sekretariat UTW
Data: każdy roboczy - wtorek i czwartek dla słuchaczy
godz: 10.00 do 13.00
środa -dla Zarządu i kierowników grup 10.00 do 13.00
Skarbnik  przyjmuje we wtorki - 19.00 do 20.00
Miejsce: budynek SOK
 

Samorząd słuchaczy – rada programowa
Data: każda 1 środa miesiąca
godz. 12:30
Miejsce: SOK

Wykłady
Data: 1x na kwartał
godz. 14:00
Miejsce: SOK
Tematy: Wg osobnego harmonogramu

Nordic walking - spacer z kijkami
Data: codziennie
godz.8.00 Miejsce: zbiórka przed szkołą

Gimnastyka
"Zdrowy kręgosłup"

Data: każdy piątek miesiąca
godz. 17.00
Miejsce: sala gimnastyczna

Zespół kabaretowy „Bałamutki”
Data: W każdy wtorek
godz. 17:00
Miejsce: SOK

Zespół grupa muzyczna „Senior”
Data: W każdy wtorek i czwartek
godz. 18:00
Miejsce: SOK

Zespół wokalny „Lutynianie”
Data: poniedziałek
godz. 19:00
Miejsce: Lutynia

Zajęcia manualne
Data: Poniedziałki
Godz. 13:00 -15:00
Miejsce: SOK

Zajęcia manualne
Data: W co drugi poniedziałek
Godz. 16:00-20:00
Miejsce: świetlica w Lutyni

Wiedza o regionie z turystyką
Wg osobnego harmonogramu

Koło przyjaciół biblioteki
Wg osobnego harmonogramu
Miejsce: Biblioteka gminna, szkoła, przedszkole

Warsztat „Ocalić od zapomnienia” „Tworzenie drzewa genealogicznego”
Data: W każdy wtorek
godz.: 15.30
Miejsce: SOK

Kinomani Kino Kobiet
Wg osobnego harmonogramu

Warsztat „rękodzieła”
Data: W każdą środę
godz.: 18.00
Miejsce: SOK

Warsztat „Literacka wena”
Data: W ostatni wtorek miesiąca
godz.: 18:00
Miejsce: SOK

Wolontariat
Wg osobnego harmonogramu

Kronikarze
Wg osobnego harmonogramu

Gimnastyka w wodzie

Wg osobnego harmonogramu