Jesienny Turniej Pieczonego Ziemniaka

18.10.2019

 W dniu 14 października 2019 r.  na obiektach sportowo-rekreacyjnych w Głosce odbyła się doroczny  Turniej Pieczonego Ziemniaka - tradycyjny turniej z okazji jesiennych wykopków w Głosce, Święto Pieczonego Ziemniaka.

  32 młodych adeptów plastikowej piłeczki, podopiecznych trenera Tomasza Piekarka i Piotra Chodorskiego, uczestniczyło w pingpongowych zawodach.

Wyniki sportowe turnieju:

1.Ostoja-Solecki Jakub

2.Staniowski Stanisław

3.Bryła Bartosz

4.Staniowski Dawid

5.Trybała Szymon

6.Jezierska Ananda

Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pięknymi pucharami ufundowanymi przez Sponsora głównego zawodów, Polską Spółkę Gazownictwa, sponsora zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży pn. "PING PONG z GAZEM 2019",POWIAT ŚREDZKI  reprezentowany przez STAROSTĘ Średzkiego, Pana Krzysztofa Szałankiewicza oraz  WAGO ELWAG . Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali paczki ze słodyczami  zakupione przez Firmy: AKS INVEST Sp.z.o.o., SCHUMACHER PACKAGING z Krępic, VERPA FOLIE Z Krępic, Fundacja KGHM Polska Miedź z Lubina. Po turnieju  wszystkie dzieci i młodzież spotkali się przy ognisku na którym każdy upiekł sobie ziemniaki, a następnie w świetlicy wiejskiej czekała miła niespodzianka - spotkanie przy ciastkach ufundowanych przez Piekarnię Petruś Piotr  z Głoski, pizzy i napojach - fundatorem,  której były Firmy: BLEK z Białkowa, SESKO z Lubiatowa,  PPHU ELJOT Ewa Jaworek z Miękini oraz panowie Piotr Baran z Brzezinki Średzkiej i   Jacek Misztoft z Wilkostowa